Październikowy rozkład jazdy

Status
Zamknięty.

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Sponsor
dzonyloker
Poradnik jak zaktualizować Unturned do wersji Beta 3.0:

Kliknij
Cele na październik:

1
. Całkowita zmiana przetwarzania procesu wejściowego po stronie serwera. Ta rewolucja ma spowodować pozbycie się oszustów z 3.0. Oznacza to, że gracze nie będą wstanie latać, przechodzić przez ściany itp.

Zasadniczo każdy gracz mógł teraz powiedzieć " Przeniosłem się tutaj, możesz mi zaufać, prawda?" Serwer sprawdza teraz jakie przyciski są naciskane przez graczy i wykryje czy jest to robione legalnie. Przykładem gry która to robi jest Counter Strike.

Ze wszystkich rzeczy na liście to zajmie najdłużej, ale nagrodą będzie znacznie zmniejszona ilość oszustów niszczących rozgrywkę

Zabezpieczenia będą stopniowo wdrażane w ciągu najbliższych tygodni.2. Dodanie narzędzi nawigacyjnych do edytora. Wprowadzenie tej funkcji będzie prawdopodobnie obejmować podstawowe typy zombie. To również zajmie sporo czasu.

3. Więcej budynków i rekwizytów, takich jak lotniska, niekoniecznie na mapie DevTest, ale na przyszłych oraz tych robionych przez graczy.

4. Dodanie więcej funkcjonalnych rzeczy, takich jak flary oraz podstawowe barykady

5. Wdrożenie funkcji komunikacyjnych, takich jak rozmowy głosowe, tekstowe i lista graczy w grze.

6. System przeładowań i mocowańTa lista nie jest jeszcze pewna ponieważ narusza pewne kwestie po stronie serwera. Nic nie jest pewne i miejmy nadzieje, że wszytko się powiedzie.

.
 
Status
Zamknięty.
Do góry