Podanie na Kid-Moderatora

Status
Zamknięty.

mejdi

Administrator Serwerów
Administrator Serwerów
Za co mnie wyrzucono to nie pamiętam ale dostałem perma na 1 dzień(wraz z ekipą)za to ze olo yolo( brat dead szota )grał niby na mulciaku i za to oswek został wyrzucony z medyków.
Zostałeś wywalony bo złamałeś regulamin medyka. A potem jeszcze swoich kumpli wpuszczales do kliniki bo miałeś dostęp.
Perm za bugowanie też wpadł i chyba masz go do teraz.
Chętnie Ci udostępnię @BamboS#111 jego listę banów.

Zostałeś wywalony bo złamałeś regulamin medyka. A potem jeszcze swoich kumpli wpuszczales do kliniki bo miałeś dostęp.
Perm za bugowanie też wpadł i chyba masz go do teraz.
Chętnie Ci udostępnię @BamboS#111 jego listę banów.
Udostępnij tutaj każdy chętnie poczyta.Ostatni ban na rp za bugowanie fakt bo to nie potraficie pluginów zrobić aby funckjonowały dobrze i wjebałeś mi perma za usuwanie struktur kiedy ja wjechałem tylko autem bo brama była niby zamknięta ale pluginowo była otwarta (plugin na otwieranie łapką i zamykanie drzwi)
EDIT:dlatego nawet odwołanie nie pisze bo mi się nawet tłumaczyć nie chce

mejdi

Administrator Serwerów
Administrator Serwerów
Udostępnij tutaj każdy chętnie poczyta.Ostatni ban na rp za bugowanie fakt bo to nie potraficie pluginów zrobić aby funckjonowały dobrze i wjebałeś mi perma za usuwanie struktur kiedy ja wjechałem tylko autem bo brama była niby zamknięta ale pluginowo była otwarta (plugin na otwieranie łapką i zamykanie drzwi)
EDIT:dlatego nawet odwołanie nie pisze bo mi się nawet tłumaczyć nie chce
Chuja prawda kazdy wie że wjechałeś tam autem. Jesteś tak głupi że zrobiłeś combatloga ale zapomniałeś zabrać swoje auto którym się wbugowales.
Post automatically merged:

Nie został wywalony za złamanie regulaminu medyka
Został wywalony za złamanie regulaminu medyka. Skąd ty możesz wiedzieć lepiej przecież sam go z dzonym wywaliłem.

Chuja prawda kazdy wie że wjechałeś tam autem. Jesteś tak głupi że zrobiłeś combatloga ale zapomniałeś zabrać swoje auto którym się wbugowales.

Został wywalony za złamanie regulaminu medyka. Skąd ty możesz wiedzieć lepiej przecież sam go z dzonym wywaliłem.
no oczywiscie fakt zostawiłem auto patrzyłeś jak stoi? czy łączenie faktów troche boli.
Tak właściwie to powiedz mi jeszcze co ma survival do rp bo to też jest ciekawe

BamboS#111

Administrator Serwerów
Administrator Serwerów
no oczywiscie fakt zostawiłem auto patrzyłeś jak stoi? czy łączenie faktów troche boli.
Tak właściwie to powiedz mi jeszcze co ma survival do rp bo to też jest ciekawe
Po tym jak odgrywałeś role na RP i po tym jak sie tam zachowywałeś bardzo łatwo mogę stwierdzić czy nadajesz się do bycia kid modem czy nie. Jeżeli wykorzystujesz błędy gry to na survivalu również byś miał perma. Jako kid mod musisz dawać przykład innym a z tego co widzę to dobrego to raczej nie dasz.

Tabun

Administrator Serwerów
Administrator Serwerów
ja bym mu ufal
kto pytał ? :D za samo to co napisałeś dostałeś perma na 1 dzień XD za wykorzystywanie błędów gry
Udostępnij tutaj każdy chętnie poczyta.Ostatni ban na rp za bugowanie fakt bo to nie potraficie pluginów zrobić aby funckjonowały dobrze
no powiem ci elegancko czyli w sumie znalazł byś jakiegoś buga na Survivalu i co byś wykorzystywał tak?? bo jak to powiedziałeś nie potrafi zabezpieczyć? to po co z takimi "amatorami" chcesz współpracować ??

Ostatnia edycja:
kto pytał ? :D za samo to co napisałeś dostałeś perma na 1 dzień XD za wykorzystywanie błędów gry

no powiem ci elegancko czyli w sumie znalazł byś jakiegoś buga na Survivalu i co byś wykorzystywał tak?? bo jak to powiedziałeś nie potrafi zabezpieczyć? to po co z takimi "amatorami" chcesz współpracować ??
Aby pomagać im zabezpieczać jakoś pomóc zabezpieczyć taki błąd lub też zrobić nowy.
w sensie plugin a nie błąd XDD

Ostatnia edycja:

Koteczek

Dobrze znany
Nick: Wiktor 'Siurek' Bulwian (Wiktorj567)
Kilka słów o sobie: Zapewne większość zna mnie z RP i mają o mnie podzielone zdania lecz wystartowałem z przygodą na survivalach (głównie gram na PL4) i chciałbym chociażby trochę pomóc w prowadzeniu serwerów survival chociażby jako kid-moderator.
Co wniesiesz do ekipy?: Pomoc oraz podzielenie obowiązków aby nie naciskały na pewną część osób.
Ile czasu spędzasz na serwerze?: Aktualnie 2-4h lecz mogę więcej.
Czy byłeś banowany i za co?:
Zobacz załącznik 2649
Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198863048564/
Jestem na nie ponieważ ta osoba wyzywa ludzi na chacie, nie wie co to kultura.

Na tak, bulwian ziomek
Wielu którzy piszą na nie, mają z nim "spór" na serwerze. Taki Tabun.
Nie pamiętam kto go podjebal, ale wiem ze bulwian to kox i nie oszukuje
seks z pedalami

Na nie. Pograj dłużej zmień zachowanie i wtedy daj podanie .
Prawdopodobnie gra dłużej od Ciebie XD
chyba ze to drugie konto na forum

Po tym jak odgrywałeś role na RP i po tym jak sie tam zachowywałeś bardzo łatwo mogę stwierdzić czy nadajesz się do bycia kid modem czy nie. Jeżeli wykorzystujesz błędy gry to na survivalu również byś miał perma. Jako kid mod musisz dawać przykład innym a z tego co widzę to dobrego to raczej nie dasz.
Chyba nigdy na tym "RP" nie grałeś. Takie rzeczy to była normalka XD
Co ma piernik do wiatraka? To ze glitchowal na rp, nie znaczy ze bedzie to robil na survivalu.

Ostatnia edycja:

Tabun

Administrator Serwerów
Administrator Serwerów
Wielu którzy piszą na nie, mają z nim "spór" na serwerze. Taki Tabun
Nie pamiętam kto go podjebal
ja spór? z nim ?? ciekawe jakbym miał jakiś problem do niego to bym nie odpisywał mu na nic np na serwerze XD a co do tej drugiej części twojej wypowiedzi
nikt zawsze patrzę logi z chatów jak ktoś pisze podanie i to było w tym samym dniu co pisał podanie jak już mi się patrzeć nie chciało dalej

Chyba nigdy na tym "RP" nie grałeś. Takie rzeczy to była normalka XD
ja tam grałem i nie widziałem nic takiego

Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry