Podanie na kidmoda

Status
Zamknięty.

Glee

Użytkownik
Witaj
Mam na Imię: Kacper
Doświadczenie: Administrator głównie na serwerach pvp, Moderator na Survivalu
Chęci przychodzą z tego ponieważ iż nie lubię jak ktoś oszukuje w każdej grze więc chciałbym w jakimś stopniu temu zapobiec
Iloraz inteligencji:115IQ(sprawdzane miesiąc temu)
Na serwie: spędzał będę od 4 godzin do czasami 10
nie wszystkie Komendy są mi znane ale chętnie odświeżę sobie zapomniane komendy.
Obecnie w grę przegrane: 16tys godzin na głównym koncie, a na pobocznych razem z 1000 h.
Dzięki że chciało ci się czytać myślę, że moja prośba zostanie pomyślnie rozpaczona.
Do zobaczenia i z góry dziękuje pozdrawiam :)

Dobrze gra ta gra to chyba jego drugie życie :) , spędza na serwerach o 5 do nawet 10h :0. nie lubi ludzi którzy są nie mili, uczy młodych ludzi kultury i po mimo ze ma 17 lat to jego kultura osobista i wychowanie sądzi jak by miał 25. Na moje zdanie nikt tak jak on nie nadaje się na tego moda. Mam nadzieje ze ci się uda. Pozdrawiam :D

Tabun

Administrator Serwerów
Administrator Serwerów
Witaj
Mam na Imię: Kacper
Doświadczenie: Administrator głównie na serwerach pvp, Moderator na Survivalu
Chęci przychodzą z tego ponieważ iż nie lubię jak ktoś oszukuje w każdej grze więc chciałbym w jakimś stopniu temu zapobiec
Iloraz inteligencji:115IQ(sprawdzane miesiąc temu)
Na serwie: spędzał będę od 4 godzin do czasami 10
nie wszystkie Komendy są mi znane ale chętnie odświeżę sobie zapomniane komendy.
Obecnie w grę przegrane: 16tys godzin na głównym koncie, a na pobocznych razem z 1000 h.
Dzięki że chciało ci się czytać myślę, że moja prośba zostanie pomyślnie rozpaczona.
Do zobaczenia i z góry dziękuje pozdrawiam :)
zastosuj poprawyn wzór
Nick:
Co wniesiesz do ekipy?:
Ile czasu spędzasz na serwerze?:
Czy byłeś banowany i za co?:

BamboS#111

Administrator Serwerów
Administrator Serwerów
odrzucone.png

linia.png

1.Niestety pod twoim podaniem jest zbyt mało aktywności i opinii innych graczy.

2.Podanie to twój 1 post na forum (Jeżeli chcesz zostać kidmodem musisz być aktywny)
3.Masz 3 głosy na tak z czego 2 są od osób które na forum niedawno założyły konto i jest to ich 1 post (takie głosy nie są nawet brane pod uwagę)
linia.png

Status
Zamknięty.
Do góry