Podanie na medyka

Gustav Ahr

Użytkownik
Czerwiec 29, 2020
8
0
6
Imię: Gustav
Nazwisko: Ahr
Data urodzenia: 01.11.1996
Majątek: 120k/Parterówka/Doodge i Quad
Adres Zamieszkania: Nadziejnia
Źródła dochodu i wykonywane prace: Kopalnia, Sprzedaż Szampanów.
Telefon kontaktowy: 409659464
---------------------------------------------------------------
Mam na imię Sebastian i jestem dosyć starym graczem na serwerach RP. Przygodę na unturned.pl rozpocząłem z jakieś 2-3 lata temu, ale w między czasie także grałem na serwerach RP w GTA V.

Gram od 4-6 godzin dziennie na serwerze, gram tutaj od 6 dni.

Na serwerze gram praktycznie solo, ponieważ ludzie z grupy wbijają praktycznie co 3 dni.

Nigdy nie byłem banowany ani mutowany.

SteamID64: 76561198326434721

Gustav Ahr

Użytkownik
Czerwiec 29, 2020
8
0
6
ogólnie jesteś spoko , tylko troszkę za mało masz godzin na serwerze , no i na forum musiałbyś się więcej udzielać bo nowe konto masz tutaj.
Godzin ogólnie mam trochę więcej ale to dlatego że kiedyś grałem na innym koncie które zostało skradzione. A co do forum to nie zaprzecze, ponieważ nie myślałem że może mi się kiedyś przydać.

Kroganin

Stary wyjadacz
Maj 3, 2016
2392
2540
258
Steam
76561198285398827
Klan
A co cie to obchodzi ?
Godzin ogólnie mam trochę więcej ale to dlatego że kiedyś grałem na innym koncie które zostało skradzione. A co do forum to nie zaprzecze, ponieważ nie myślałem że może mi się kiedyś przydać.
Jak to jest możliwe, że każdy kto ma mało godzin tak naprawdę ma milion kont, tylko wszystkie mu ukradli?

• Lubię to!
Reactions: Gustav Ahr

Gustav Ahr

Użytkownik
Czerwiec 29, 2020
8
0
6
Jak to możliwe, że każdemu z was przytrafia się taki sam problem? Musicie mieć strasznego pecha...
Bywa i nie jestem tutaj od załatwiania spraw z kontem, ci co chcą mi wierzyć niech wierzą a ci co nie chcą to nie muszą, nikogo nie zmuszam ja wiem jak było i nie czuje sie winny w tym aspekcie.