Podanie na policjanta

Status
Zamknięty.

KrzeneQ

Stary wyjadacz

-Imię i nazwisko:
Luis Avet
-Zamieszkanie (dotychczasowe):
Boruta
-Wykształcenie:
Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych
-Stan cywilny:
Wolny
-Dotychczasowe doświadczenie:
Nauczyciel WF w szkole podstawowej.

-Kilka słów o sobie:
Nazywam się Luis Avet
Jestem duży wzrostowo jak na swój wiek, Moje włosy są krótkie, koloru ciemny bląd, oczy natomiast są niebieskie. Posiadam prawo jazdy kategorii B i C+E, oraz od roku pozwolenie na posiadanie i noszenie przy sobie broni krótkiej. Jestem życzliwy dla znajomych i pragnący szczęścia
innych. Często daję się ponieść nerwom i emocjom. Potrafię uczyć się na własnych życiowych błędach. Posiadam własne zdanie oraz cenię ludzi którzy je posiadają. Potrafię cieszyć się chwilą.
Wiem ,że będę często na krawędzi i jestem z tym pogodzony. Oprócz tego umiem zaakceptować każdego i robię to chętnie. Jestem raczej wrażliwy, do wszystkiego mam bardzo emocjonalne podejście.
Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc.
Jestem człowiekiem otwartym i szczerym.
Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób przez drugie osoby.
Ja jednak uważam, że każdy powinien być z drugą osobą szczery i powiedzieć jej co myśli w danej sytuacji. Uwielbiam słuchać hip-hopu i muzyki motywacyjnej.
Bardzo lubię rozmawiać na czacie i poznawać różnych ludzi. Często spotykam tam osoby, od których
dowiaduję się różnych ciekawych rzeczy, jednym słowem łączę przyjemne z pożytecznym.
Pasjonuje mnie dążenie do wyznaczonych sobie celów, pragnę w życiu osiągnąć sukces .
Na pewno wielu jeszcze cech, mogłabym się doszukiwać w moim charakterze, tych lepszych jak i tych gorszych.
Jestem jaki jestem i czuję się dumny z tego, że nie ma takiej drugiej osoby jak ja. Naturalnie są rzeczy które mógł bym zmienić w swoim charakterze jak i usposobieniu, lecz nie każdy jest doskonały.
Będę zawsze dążyć do celu i wierzę w to, że uda mi się osiągnąć sukces.

( Część OOC )

-Ile spedzasz codziennie czasu w Unturned i ile poświęcisz na pracę w policji?:
Mam bardzo duża ilość czas (+ wakacje) więc 2-4h.
-Jak odnajdujesz się w zasadach RP opisanych w innych tematach?:
Przeczytałem cały i staram się go zapamiętać.
-Ile masz lat?:
14 - głos słyszany w okolicach 16lat
-Kim jesteś? Napisz kilka słów o sobie.
Nazywam się Krzysztof. Moje urodziny obchodzę 17 stycznia.
Mój jestem wzrostowy jak na swój wiek duży, a przynajmniej mi się tak wydaje.
Chciał bym dołączyć do waszej jednostki ponieważ uwielbiam serwery Role Play - próbuje się
dostosowywać do regulaminu i grania RP. Grałem na kilku serwerach RP, mam nadzieje ,że się
dostane i będę się dobrze sprawował.
-Dopisz dalszy ciąg krótkiej akcji RP:
Jest godzina 18:00, a ty właśnie wyruszasz na patrol, tym razem twój partner się rozchorował i jesteś sam. Po kilku krokach zaledwie, zauważasz grupkę pięciu osób stojącą na środku skrzyżowania i popijającą piwo. Podchodzisz do nich, ale oni jakby cię nie zauważają, jedynie śmieją się i rozmawiają głośno między sobą wciąż łamiąc prawo.
**Oglądam całą sytuacje z daleka około trzech minut**
**szepcząc pod nosem mówię** - może to nie będzie gruba akcja, może odjadą.
**prawa ręka zabiera walkie talkie ,a w tym samym czasie - lewa ręka odbezpiecza broń i zabiera klamkę**
**szepce przez walkie talkie** potrzebna trzy na skrzyżowanie.
**podchodzi do grupki - mówiąc** Panowie.. dowodziki poproszę.
**Nie reagują** DOWODZIKI!
**trzymając lewą ręka klamkę - lekko popycha prawą ręką oponenta** Słyszałeś dowód!
**W tle słychać syreny radiowozów**
**oponent odpowiada** Z pałami się nie gada.
**W tym samym czasie podchodzi jego kolega i wbija nóż Luisowi w żebra i zaczynają uciekać**
**Luis łapię się za ranę zaczyna krzyczeć** ałaaa..
**dwie jednostki biegną za oponentami a jedna podbiega do Luisa - łapiąc go za ramię i lekko szarpiąc**
Halo Luis, żyjesz **wyjmuje walkie talkie - dodając**
Halo - potrzebna jedna jednostka na skrzyżowanie, mamy jednego rannego - wbity nóż w żebra.
**z walkie talkie słychać głos medyka - przyjmuje wysyłam jednostkę**
**Luis mdleje ,po czym na drugi dzień budzi się w szpitalu**

Ostatnia edycja:

Czajka

Stary wyjadacz
-Imię i nazwisko:
Luis Avet
-Zamieszkanie (dotychczasowe):
Boruta
-Wykształcenie:
Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych
-Stan cywilny:
Wolny
-Dotychczasowe doświadczenie:
Nauczyciel WF w szkole podstawowej.

-Kilka słów o sobie
Nazywam się Luis Avet
Jestem duży wzrostowo jak na swój wiek, Moje włosy są krótkie, koloru ciemny bląd, oczy natomiast są niebieskie. Posiadam prawo jazdy kategorii B i C+E, oraz od roku pozwolenie na posiadanie i noszenie przy sobie broni krótkiej. Jestem życzliwy dla znajomych i pragnący szczęścia
innych. Często daję się ponieść nerwom i emocjom. Potrafię uczyć się na własnych życiowych błędach. Posiadam własne zdanie oraz cenię ludzi którzy je posiadają. Potrafię cieszyć się chwilą.
Wiem ,że będę często na krawędzi i jestem z tym pogodzony. Oprócz tego umiem zaakceptować każdego i robię to chętnie. Jestem raczej wrażliwy, do wszystkiego mam bardzo emocjonalne podejście.
Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc.
Jestem człowiekiem otwartym i szczerym.
Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób przez drugie osoby.
Ja jednak uważam, że każdy powinien być z drugą osobą szczery i powiedzieć jej co myśli w danej sytuacji. Uwielbiam słuchać hip-hopu i muzyki motywacyjnej.
Bardzo lubię rozmawiać na czacie i poznawać różnych ludzi. Często spotykam tam osoby, od których
dowiaduję się różnych ciekawych rzeczy, jednym słowem łączę przyjemne z pożytecznym.
Pasjonuje mnie dążenie do wyznaczonych sobie celów, pragnę w życiu osiągnąć sukces .
Na pewno wielu jeszcze cech, mogłabym się doszukiwać w moim charakterze, tych lepszych jak i tych gorszych.
Jestem jaki jestem i czuję się dumny z tego, że nie ma takiej drugiej osoby jak ja. Naturalnie są rzeczy które mógł bym zmienić w swoim charakterze jak i usposobieniu, lecz nie każdy jest doskonały.
Będę zawsze dążyć do celu i wierzę w to, że uda mi się osiągnąć sukces.

( Część OOC )

-Ile spedzasz codziennie czasu w Unturned i ile poświęcisz na pracę w policji?:
Mam bardzo duża ilość czas (+ wakacje) więc 2-4h.
-Jak odnajdujesz się w zasadach RP opisanych w innych tematach?:
Przeczytałem cały i staram się go zapamiętać.
-Ile masz lat?:
14 - głos słyszany w okolicach 16lat
-Kim jesteś? Napisz kilka słów o sobie.
Nazywam się Krzysztof. Moje urodziny obchodzę 17 stycznia.
Mój jestem wzrostowy jak na swój wiek duży, a przynajmniej mi się tak wydaje.
Chciał bym dołączyć do waszej jednostki ponieważ uwielbiam serwery Role Play - próbuje się
dostosowywać do regulaminu i grania RP. Grałem na kilku serwerach RP, mam nadzieje ,że się
dostane i będę się dobrze sprawował.
-Dopisz dalszy ciąg krótkiej akcji RP:
Jest godzina 18:00, a ty właśnie wyruszasz na patrol, tym razem twój partner się rozchorował i jesteś sam. Po kilku krokach zaledwie, zauważasz grupkę pięciu osób stojącą na środku skrzyżowania i popijającą piwo. Podchodzisz do nich, ale oni jakby cię nie zauważają, jedynie śmieją się i rozmawiają głośno między sobą wciąż łamiąc prawo.
**Oglądam całą sytuacje z daleka około trzech minut**
**szepcząc pod nosem mówię** - może to nie będzie gruba akcja, może odjadą.
**prawa ręka zabiera walkie talkie ,a w tym samym czasie - lewa ręka odbezpiecza broń i zabiera klamkę**
**szepce przez walkie talkie** potrzebna trzy na skrzyżowanie.
**podchodzi do grupki - mówiąc** Panowie.. dowodziki poproszę.
**Nie reagują** DOWODZIKI!
**trzymając lewą ręka klamkę - lekko popycha prawą ręką oponenta** Słyszałeś dowód!
**W tle słychać syreny radiowozów**
**oponent odpowiada** Z pałami się nie gada.
**W tym samym czasie podchodzi jego kolega i wbija nóż Luisowi w żebra i zaczynają uciekać**
**Luis łapię się za ranę zaczyna krzyczeć** ałaaa..
**dwie jednostki biegną za oponentami a jedna podbiega do Luisa - łapiąc go za ramię i lekko szarpiąc**
Halo Luis, żyjesz **wyjmuje walkie talkie - dodając**
Halo - potrzebna jedna jednostka na skrzyżowanie, mamy jednego rannego - wbity nóż w żebra.
**z walkie talkie słychać głos medyka - przyjmuje wysyłam jednostkę**
**Luis mdleje ,po czym na drugi dzień budzi się w szpitalu**

Jestem na tak jednak na okres próbny.
Fajnie napisane podanie
Jesteś emocjonalny a więc jeżeli ktoś cię sprowokuje jesteś w stanie zepsuć akcję tylko dlatego że się na kogoś zdenerwowałeś?
Przyda się kilka osób w policji a więc jak się dostaniesz mam nadzieję że sie polubimy.

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Policja RP - Szef
Podanie napisane bardzo fajnie, spodobała mi się akcja RP.
Mimo wszystko chwilowo z głosem się wstrzymam, bo nie widziałem Cię na serwerze. (lub inaczej się nazywałeś).
Co do wieku, jak dla mnie nie ma problemu. Jak ktoś się potrafi i chce zachować, to nawet 10-cio latek będzie dojrzalszy od mejdiego (XD)
Ty chuju xd A tak serio też się zgadzam nie raz na serwerze lepiej rozmawia mi się z osobami które mają po 12-13 lat bo znają słowo dziekuje,proszę,panie policjancie itd a nie podchodzą i mówią mejdi to mejdi forum mejdi skarga mejdi ban.

KrzeneQ

Stary wyjadacz
Jestem na tak jednak na okres próbny.
Fajnie napisane podanie
Jesteś emocjonalny a więc jeżeli ktoś cię sprowokuje jesteś w stanie zepsuć akcję tylko dlatego że się na kogoś zdenerwowałeś?
Przyda się kilka osób w policji a więc jak się dostaniesz mam nadzieję że sie polubimy.
To nie w takim sensie, próbuje cały czas grać RP i ,że na kogoś jestem zdenerwowany to nie stawiam go niżej tylko na tym samym poziomie co inni.

Status
Zamknięty.
Do góry