Podanie na

Status
Zamknięty.

catshorror

Dobrze znany
Legenda
Nick: Nieznany
Kilka słów o sobie: SIemanko z tej strony nieznany aka mati :) . Kilka slow o mnie hmm ogolnie jestem osoba , ktora srednio uczy sie heh , lubie wyjsc na dwor na wieczor oraz od 8 do max 24 siedze na kompie :/ Irl gram w hockeya oraz pilke , czasem tez w pinponga stolowego . Interesuje sie kompami oraz tworzeniem stron internetowych ( kilka razy robilem male strony w notatniku czy notepad++) . Wmiare ogarniam pluginy , ale nie na tyle by nimi wladac . Mialem swoj serwer w unturned , ktory byl cringem , ale no byl . Czy jestem toxicem? hmm w niektoryh akcjach niestaty tak , ale zdarza mi sie to epizodycznie ( tylko skrzat mnie wkurza , ale jestem wstanie to zmienic o 180*) Jestem szczera osoba oraz nie wstrzymuje w sobie slow , ktore chce komus palnac . Czesto daje propozycje zmian dzonemu oraz zglaszam wszystkie bledy , ktore mi w przeszlosci sie nadazyly . Staram sie byc mily jak tylko moge oraz ubierac tak zdania aby nie byly krzywdzace . Umiem komus wytlumaczyc jaki popelnia blad w swoim dzialaniu oraz np powolac sie na dany pnkt z rergulaminu . Mam duzo czasu na spedzania go na plkach oraz wydaje mi sie ze moja osoba moglaby spodobac sie gracza . Jako zwykly gracz tez staralem sie przestrzegac regulaminu serwerka . Cos jeszcze o mnie hmmm bylem administratorem w roznych grach , ale nigdy w uncie i chcialbym dostac szanse i spelnic swoje te malutkie marzenie . Znam komendy administratora . (Tak odbiegajac od tematu chcialbym zglosic tez gracz o naziwe : Lysy , uwazam ze cheatuje ) ,
Co wniesiesz do ekipy?: Napewno duza aktywnosc na serwerach dzieki czemu wydaje mi sie ze gracze nei beda narzekac na brak administratorow na serwerze , zawsze jestem osoba , ktora wymysla szalone pomysly , wiec i ta zdolnosc moglaby sie przydac np. do nowych pomyslow na wipe . Wydaje mi sie tez , ze wniose jeszcze lepsza atmosfere niz aktualnie jest . Oczywiscie byłbym bardzo pomocnym kidmodem dla graczy na serwerze oraz staral szybko odpowiadal na zgloszenia na pv .
Ile czasu spędzasz na serwerze?: okolo8-15 h dziennie ale od 29 maja moze sie to zmienic do max 5h
Czy byłeś banowany i za co?:
1619808955622.png

dostalem bana za zbyt duzo osob w grp :(

Chcialem tez dodac ze jestem bardzo aktywnym graczem pe e lek i ogolnie unta
1619809032099.png

Post automatically merged:

ogolnie sry ze nie pisalem znakai pl ale jest to dla mnie niewygodne :/

Jestem na nie, ponieważ grałem z nieznanym miesiąc temu i mówił, że chodzi do 8 klasy więc wiek, który podałeś jest fałszywy, po 2. twoja aktywność była niska, była o wiele niższa od tej którą podałeś w podaniu czyli od 8 do 15h dziennie, spędzałeś najwięcej 4h dziennie, ale przez ten czas mogłeś poprawić swoją aktywność więc ciężko mi stwierdzić, napisałeś też, że w niektórych sytuacjach jesteś toksyczny, ale zdarza ci się to epizodycznie, praktycznie co chwilę byłeś toksyczny, napisałeś również, że wkurza cię skrzat, będąc w administracji możesz nadużyć swoich permisji by "zemścić się" nie wiem jak inaczej to określić, lub jak skrzat złamie regulamin to możesz dać mu dłuższego bana niż powinien za to co ci wcześniej zrobić. To wszystko z mojej strony.

catshorror

Dobrze znany
Legenda
Jestem na nie, ponieważ grałem z nieznanym miesiąc temu i mówił, że chodzi do 8 klasy więc wiek, który podałeś jest fałszywy, po 2. twoja aktywność była niska, była o wiele niższa od tej którą podałeś w podaniu czyli od 8 do 15h dziennie, spędzałeś najwięcej 4h dziennie, ale przez ten czas mogłeś poprawić swoją aktywność więc ciężko mi stwierdzić, napisałeś też, że w niektórych sytuacjach jesteś toksyczny, ale zdarza ci się to epizodycznie, praktycznie co chwilę byłeś toksyczny, napisałeś również, że wkurza cię skrzat, będąc w administracji możesz nadużyć swoich permisji by "zemścić się" nie wiem jak inaczej to określić, lub jak skrzat złamie regulamin to możesz dać mu dłuższego bana niż powinien za to co ci wcześniej zrobić. To wszystko z mojej strony.
po 1 nigdy nie mowilem ze chodze do 8 klasy ( chodze do technikum informatyczengo 1 rok ) po 2 gram bardzo duzo i gralem bardzo duzo (tyle ile napisalem w podaniu) po 3 napisalem ze wkurza mnie skrzat bo wyrazam swoja opinie , ale nie jest sklony do zemsty , poniewaz jakbym byl kidmoda to kazdego tak samo ocenial oraz upominal i nie byloby wyjatkow po 4 raczej nie moglbym dawac dluzyszych banow danej osobie ktorej "nie lubie" bo jest to raz nei fer 2 niezgodne z regulaminem 3 wieksza szansa na degrad

Na Nie, jesteś strasznie toksyczną osobą, płaczesz codziennie, gracze mogą i cię kojarzyć ale z tego, że jak ci nie wychodzi to opuszczasz grę, grozisz rajdami.
hmm ciekawe , tak sie skala ze nigdy nie rq owszem bylo czasem tak ze "grozilem rajdem" , ale bylo minel . od jakiegos czasu staram sie byc kulturnalny upominac nie byc toksyczny ( poprostu przechodze zmiane )

Na nie. Osoba bardzo toksyczna. Według mnie ta osoba w ogóle nie nadaje się do administracji .
toksyczna osoba owszem troche i jestem , ale wszystko sie da zmienic :) , nie nadaje sie do administracji otoz dlaczego ? bo jestem bardzo aktywny bo udzielam sie bo umiem sie zmienic ?

na nie jestes toxic i duzo placzesz .

jak cos to moge wiecej brudow na niego miec wiec taka osobo to moze jedynie bana dostac a nie kid moda
te ss za malocenne , dlaczego ? otoz dlatego ze na 1 jestem w szoku ze na survivalu jest OOC i przeknalem owszem , ale jest to tylko przeklenstwo i nie widze przeszkody , zeby moc to zmienic ( czyli nie uzywac wulgaryzmow i byc pokojowy) , a 2 na drugim ss widac jak przeklnal moj mate z teamu , wiec nie wiem co on ma wnosic do sprawy :/

Na nie. Osoba bardzo toksyczna. Według mnie ta osoba w ogóle nie nadaje się do administracji .
a tak ogolnie widac ze ktos Ci powiedzial , ze napisalem podanie i je oceniles na nie ze wzgledu na nasze relacje na serwerowni ( masz 1 post)

Na nie . Jesteś strasznie toksyczny.
panie serki , ale da sie to zmienic :/

Ostatnia edycja:

Tabun

Administrator Serwerów
Administrator Serwerów
Osobiście ostatnio widzę że starasz się i mam nadzieje że to co działo się kiedyś na chacie się nie powtórzy, również często bez sensu próbujesz zacząć spór mam takie wrażenia jakbyś był konfliktowym graczem [ mówię o tym co było np miesiąc temu ]
Ale generalnie jestem na TAK

Status
Zamknięty.
Do góry