Podanie o Kid Moderatora

Status
Zamknięty.
Nick: Mejoberka
Kilka słów o sobie: Mam na imię Max mam 16 lat aktualnie idę do 2 technikum na kierunek spedytora spędzam dużo czasu przed komputerem na grze unturned.
Co wniesiesz do ekipy?:zaangażowanie odpowiedzialność i na pewno pomoc
Na jakich serwerach głównie grasz?:głownie gram na serwerze Pl4 jednak zdarzyło mi się grać 1 wipe na pl1
Ile czasu w tygodniu spędzasz na serwerze?: aktualnie od 2-6h jednak jak zacznie się szkoła może się to zmienić
Czy byłeś banowany i za co?: raz zostałem zbanowany za 6 osób w grupie

Na nie, wiele razy siedziałem z nim i z jego kolegami na dsc i zazwyczaj jak nawet siedziałem cicho nie odzywałem się to i tak to się kończyło tak że on i jego koledzy bez powodu cały czas mówili :"ruc*@m ci matkę/siostrę", poza tym osoby z twojego teamu afcza i jakoś nie widziałem żebyś ich reportowal i wydaje mi się że gdyby afczyli i np. ktoś by pisał do ciebie w tej sprawie to byś nie zareagował bo to twój teammate
Post automatically merged:

Na nie, wiele razy siedziałem z nim i z jego kolegami na dsc i zazwyczaj jak nawet siedziałem cicho nie odzywałem się to i tak to się kończyło tak że on i jego koledzy bez powodu cały czas mówili :"ruc*@m ci matkę/siostrę", więc jak dla mnie mejoberka i koledzy w tym kapcio który też złożył podanie na admina to są toksyczne osoby i jakby mejoberka/kapcio by mieli admina to by raczej dochodzilo do sporych przekrętów, poza tym osoby z twojego teamu afcza i jakoś nie widziałem żebyś ich reportowal i wydaje mi się że gdyby afczyli i np. ktoś by pisał do ciebie w tej sprawie to byś nie zareagował bo to twój teammate

Ostatnia edycja:
zbyt szybkie odświeżanie tematu
Na nie, wiele razy siedziałem z nim i z jego kolegami na dsc i zazwyczaj jak nawet siedziałem cicho nie odzywałem się to i tak to się kończyło tak że on i jego koledzy bez powodu cały czas mówili :"ruc*@m ci matkę/siostrę", poza tym osoby z twojego teamu afcza i jakoś nie widziałem żebyś ich reportowal i wydaje mi się że gdyby afczyli i np. ktoś by pisał do ciebie w tej sprawie to byś nie zareagował bo to twój teammate
kamyk nie wypominaj nikomu że afczą jak dostałeś już kilka banaów za afka kasy w tym wipe kasy więc w tym temacie się nie wypowiadaj, nawet jeżeli tak było ze wyzywaliśmy cię to na pewno nie było to bez powodu i nie mieszaj prywatnych rozmów w sprawy serwerowe

@refresh

kamyk nie wypominaj nikomu że afczą jak dostałeś już kilka banaów za afka kasy w tym wipe kasy więc w tym temacie się nie wypowiadaj, nawet jeżeli tak było ze wyzywaliśmy cię to na pewno nie było to bez powodu i nie mieszaj prywatnych rozmów w sprawy serwerowe

@refresh
Wyzywasz i jak sam napisałeś zeby nie wypominać że twoi koledzy afczą? Czyli jesteś świadomy że ktoś łamie regulamin i tego nie zgłosiłeś troche słabo

Jesteś toxic ale uważasz że to nie ma wpływu na to że piszesz podanie na kimoda, a przypomnę ci że kidmod może mutować maksymalnie kickowac osoby z serwa, i jego "zadaniem" jest to na serwie to jest to żeby była kultura na czacie.

BamboS#111

Administrator Serwerów
Administrator Serwerów
odrzucone.png

linia.png

1.Nie łam regulaminu (Obraza innych graczy)

2.Popraw reputację bo sporo osób jest na NIE
3.Więcej udzielaj się na forum

4.Naucz się edytować posty a nie robić spam
linia.png

Status
Zamknięty.
Do góry