Poradnik: Jak zdobyć pierwsze itemy ?

Status
Zamknięty.

KubixGame#SafeZone

Dobrze znany
Witam, pewnie dużo osób ma problemy z tym jak zdobyć pierwsze itemy, w tym poradniku wyjaśnię wszystkim jak szybko to zrobić.

Pierwsze co musimy mieć aby SZYBKO coś zdobyć, to znajomość mapy i lokacji, bez tego będzie troszkę ciężej.
Potem musimy znaleźć jakieś miasto, wioskę lub bazę militarną, następnie gdy już zauważymy zombie, klikamy X (kucanie) aby trudniej nas było wykryć. Nie podchodźcie zbyt blisko zombie bo mogą was zauważyć i nie atakujcie ich gdy są w grupie, zaatakuje was cała horda. Nie używajcie latarki gdy obok są zombie, tak samo jest z granatami dymnymi, flarami i innymi tego typu przedmiotami. Gdy jesteśmy w trybie kucania, szybko zbieramy wszystkie potrzebne nam przedmioty.

W ten sposób szybko możemy okraść bazę militarną, gdzie jest bardzo dużo ciekawych itemków. :)
 

_+"The Sims"+_

Dobrze znany
A jak już ktoś ma większy poziom zaawansowania to może bez kucania i skradania przed zombie okraść taką bazę militarną. Można samemu a najlepiej z 1 snajperem osłaniającym z góry.
 

SyzyfPL

Użytkownik
Najlepiej przed wejściem do jakiejś lokacji , sprawdzić czy jest dużo miejsca w eq i szybko wbiec łapać wszystko po drodze i uciekać . Na militarce nie ma co stać i się zastanawiać .
 

KubixGame#SafeZone

Dobrze znany
Poradnik jest dla początkujących graczy i wątpię, że ktoś od razu będzie miał snajperke i osłaniał swojego kolegę, ja ciągle korzystam z tej taktyki aby nie wdawać się w niepotrzebną walke z zombie (bardzo lubię grać po cichu)
 

GwarDD

Dobrze znany
Kubix ten poradnik nie jest w ogóle potrzebny... To każdy wie nawet początkujący gracz, ponieważ wie że ten zombi go zrani itp. A napisać z 5 zdań i powiększyć czcionkę żeby wydawało się że jest więcej to nie jest wyczyn...
 

Witek

Dobrze znany
Warto również na początku inwestować w umiejętność Exercise, która pozwala nam bez najmniejszego problemu uciec przed każdym zombie i szybciej eksplorować mapę. Moim zdaniem jest to najprzydatniejsza z umiejętności.
 

gniewek44

Dobrze znany
Dokładnie xD Wyczekać aż wszystko zbierze i go zabić po czym bez zbędnego czołgania się (Co by pewnie 10 minut trwało...) Zebrać przedmioty które ten pechowiec zebrał i wyczekać kolejnego geniusza. :D
 

_+"The Sims"+_

Dobrze znany
Gniewek, skradając się po lokacji można równocześnie się rozglądać i wtedy być przygotowanym jeśli pojawi się jakiś inny gracz. Szybko zbierając itemy jesteśmy narażeni na atak z zaskoczenia bo np. bardziej jesteśmy widoczni a sami nie mamy czasu się rozglądać a gdy już ktoś nas zaatakuje to zombie będą nam przeszkadzać w pojedynku. Obie taktyki mają swoje plusy i minusy.
 
D

Deleted member 2486

Z zombie się walczy nawet ręką jeśli ja zabijam bossa ręką to chyba każdy zabije zwykłego zombie ręką L:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry