Propozycja policyjn

Czajka

Stary wyjadacz
Z tego co widzę na serwerze działają organizacje przestępcze,więc jestem za dodaniem pojazdu opancerzonego nie tylko dla mejdiego,bo jak mejdi wbija to lea i majo z serwa wychodzą.
Pojazd ten posiadał by działo HMG i dało by się zastrzelić kierowców jak strzelców ale nie pasażerów a auto za kradzież pojazdu powinnien być ban.

Inną propozycja zamiast usuwania fenka który jest życiem mejdiego,to proponuję aby zmniejszyć DMG hmg i to nawet trochę mocno,usprawnilo by to grę Gangsterska jak i policyjna o ile 2 propozycje przejdą,a więc proszę mi tu nie płakać @Lea Sznuk, @Radosław Kowalll.
Dziękuję pozdrawiam (KROGANIN MA RACJĘ TA OCHRONA W GDAŃSKU TO CHUJOWA BYŁA)

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Policja RP - Szef
Z tego co widzę na serwerze działają organizacje przestępcze,więc jestem za dodaniem pojazdu opancerzonego nie tylko dla mejdiego,bo jak mejdi wbija to lea i majo z serwa wychodzą.
Pojazd ten posiadał by działo HMG i dało by się zastrzelić kierowców jak strzelców ale nie pasażerów a auto za kradzież pojazdu powinnien być ban.

Inną propozycja zamiast usuwania fenka który jest życiem mejdiego,to proponuję aby zmniejszyć DMG hmg i to nawet trochę mocno,usprawnilo by to grę Gangsterska jak i policyjna o ile 2 propozycje przejdą,a więc proszę mi tu nie płakać @Lea Sznuk, @Radosław Kowalll.
Dla kogo ten drugi pojazd?

Ja nie płacze, sam jestem zza przywróceniem fenka dla każdego policjanta albo hinda i te bronie ale by fenek miał np 1/10 swojego obecnego dmg by to nie było tak że domkamilo widzi kogos na deadzonie i wyciaga fenka i go go power rangers lmao, tak samo z hindem, policja lata na dilerke i pruje do sprzedawajacego, ale by ten hind mial o wiele mniejszy dmg

Czajka

Stary wyjadacz
Ja nie płacze, sam jestem zza przywróceniem fenka dla każdego policjanta albo hinda i te bronie ale by fenek miał np 1/10 swojego obecnego dmg by to nie było tak że domkamilo widzi kogos na deadzonie i wyciaga fenka i go go power rangers lmao, tak samo z hindem, policja lata na dilerke i pruje do sprzedawajacego, ale by ten hind mial o wiele mniejszy dmg
Napisałeś prawie to co ja tylko w debilny sposób,trudno jest napisać jestem na tak za dwoma propozycjami?

Czajka

Stary wyjadacz
To mój temat to leci 2 post
Wyjaśniam.
2 pojazd ma być opancerzony najlepiej tylko dla pasażerów,np 10 miejscowy, 1 kierowca 2 strzelec. Dalo by się zabić strzelca i kierowcę ale pasażerów nie bo byli by w szczelnym ,,bagażniku,,.
Pojazd przeznaczony by był dla policji niższej rangi niż komendant czyli Kamilo Willi Tadeusz sznuk czy zero xd.

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Policja RP - Szef
Mi się wydaje że im to nie jest za bardzo potrzebne bo jak
To mój temat to leci 2 post
Wyjaśniam.
2 pojazd ma być opancerzony najlepiej tylko dla pasażerów,np 10 miejscowy, 1 kierowca 2 strzelec. Dalo by się zabić strzelca i kierowcę ale pasażerów nie bo byli by w szczelnym ,,bagażniku,,.
Pojazd przeznaczony by był dla policji niższej rangi niż komendant czyli Kamilo Willi Tadeusz sznuk czy zero xd.
Tadeusz Sznuk i Zero to cywile.

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Policja RP - Szef
Czajka powiedz, że robisz sobie żarty w tym momencie.

1 fenek jest OP, a Ty chcesz ich więcej.
Ja też jestem oczywiście na nie.
Czajka twoja propozycja się nawet kupy nie trzyma ponieważ napisałeś o dodaniu tych pojazdów.
A twoja druga propozycja jest taka że jak nie da rady tego dodać to chociaż zmniejszyć DMG hmg.Czyli wychodzi na to że w.pierwszej propozycji chcesz więcej pojazdów na hmg a w drugiej propozycji chcesz zmiejszenia HMG. WTF?

Ja też jestem oczywiście na nie.
Czajka twoja propozycja się nawet kupy nie trzyma ponieważ napisałeś o dodaniu tych pojazdów.
A twoja druga propozycja jest taka że jak nie da rady tego dodać to chociaż zmniejszyć DMG hmg.Czyli wychodzi na to że w.pierwszej propozycji chcesz więcej pojazdów na hmg a w drugiej propozycji chcesz zmiejszenia HMG. WTF?
on je chyba chce dodac ale ze zmniejszonym dmg lmfao

Czajka

Stary wyjadacz
Chce aby więcej policji miało fenka ale za to że go będą miały to HMG mniejszy dmg a fenek np kamila to się da zabić kierowcę itp

Gogras127

Stary wyjadacz

Królikowi dać fenka? XD Niedawno ktoś płakał żeby go usunąć zdecydujcie się wreszcie.

Dead Schot

Stary wyjadacz
Sporo osób ma ból dupy o fenka , zmienił bym fenka na podobny pojazdy tylko z odsłoniętym strzelcem i tyle nie było by już płaczu że nie można wygrać z fenkiem . Policja nadal miała by przewagę tylko musiała by bardziej uważać na strzelca .

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Policja RP - Szef
Sporo osób ma ból dupy o fenka , zmienił bym fenka na podobny pojazdy tylko z odsłoniętym strzelcem i tyle nie było by już płaczu że nie można wygrać z fenkiem . Policja nadal miała by przewagę tylko musiała by bardziej uważać na strzelca .
Wiecej osob ma ból dupy o twój podziemny garaż a ty nadal tam mieszkasz.Zamienilbym twój podziemny garaż na bana dla Ciebie.

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Policja RP - Szef
Ale po jakiego grzyba zmieniasz tematy jesteś ala Adminem powinieneś dawać nieco przykładu nowym graczą . Jest temat o fenku to pisze swoją propozycję.
A po kiego grzyba ty nazywasz siebie i Lea jako sporo osób :D
Ja widzę że Czajka wcale nie ma bólu dupy a wrecz przeciwnie chce dodać coś dla kraweznikow plus fenek albo nie przeczytałeś tematu albo go nie zrozumiałeś.Procz tego jest jeszcze drugi temat twojego kolegi pt "Usunąć Fenka".
Jakim prawem mówisz o dawaniu przykładu :)

Do góry