Sabertooth marzeń

Status
Zamknięty.
D

Deleted member 4082

Doradzi mi ktoś jakby wyglądał jego wymarzony Sabertooth? Chodzi mi o to jakie dodatki by w niego włożył, aby był jak najbardziej skuteczny oraz niezauważalny na PvP. Możecie także się pochwalić się jakie macie skórki do owej broni! :D

♎Meta

Stary wyjadacz
Jako gracz który na okrągło korzysta z Sabera, powiem tyle. Wymarzony:
-Swampmire/Green (Do 0,10€ na rynku Steam)
-Bipod
-x8 lub x16 Scope
-Rangefinder
-Suppressor

Skuteczny? Tak.
Niezauważalny? Chyba.
Działa? Działa.

SonAmadik

Stary wyjadacz
Zasłużony
Muzzle najlepiej sprawdza sie w nocy, jednak usuwa podgląd lotu kuli, więc jeżeli ktos na normalu na to patrzy, to nie polecam.

Ziemniaczek

Stary wyjadacz
celownik x8 military suppresor jako dodatek bagnet (wiem że z moda ale trudno) vertical grip
Jak bys chcial wiedziec od jakiegos czasu(bardzzo dlugiego) Nelson dodal questa na mapie rosja aby wykonac misjie i dostaje sie wtedy bagnet albo po prstu jak wiekszosc graczy to robi czyli p2w Dzony dodal aby kupic ten bagnet w sklepie.Wiec nie jest to mod bo mozna normalnie miec juz bangeta xd

Xx_2famous4U_xX

Stary wyjadacz
kto wam to powiedział? Jest to sprawdzone i nie zmniejsza to obrażeń
The Military Suppressor reduces firing noise by about 70% but decreases damage by 10%. The Military Suppressor works with weapons of 7 different calibers: 1, 4, 12, 22, 23, 24, and 25. This is because of the fact that ammunition in Unturned is divided into groups by usage rather than caliber. To informacja z oficjalnej wikipedi untunred

EvageR

Dobrze znany
Zasłużony
Dzień:
-8x scope
-bipod
-Suppressor / Mil. barrel (jeśli nie masz na full'a sharpshootera)
-Tactical Laser (Jeśli masz wyczutą odległość to range finder nie potrzebny)
Noc:
-8x scope
-bipod
-muzzle
- I tutaj obojętnie Ja w nocy przeważnie nic nie nosiłem ;D
Do tego obowiązkowo, jeśli grasz na Washingtonie to zielony skin do Saber'a no i jak posiadasz premium to robisz cały się na trawe ;)

@Edit: Suppressor zmniejsza obrażenia ale dwie szybkie głowy i i tak leży na ziemi więc jak dla mnie to bez znaczenia :)
@Edit2 Niezłe odkopanie posta przez kogoś ;D

Status
Zamknięty.
Do góry