Skarga na Domkamilo

Status
Zamknięty.

lamy

Stary wyjadacz
Skarga napisana przez mr.horse. Skarga na DomKamila za to ,że dał mi AdminJaila na 21600 sekund za sprzedawanie auta bez licencji na sprzedawanie aut . . Po 1 nie sprzedałem tego auta , po 2 on sam chciał sprzedać auto bez licencji.
A po 3 nie posiadam jakiegoś sklepu na sprzedarz aut tylko prywatnie chciałem sprzedać i po 4 czat to nie rp.

SonAmadik

Stary wyjadacz
Medyk RP
Zasłużony
Jeżeli używasz czatu zamiast mikrofonu, to czat jest jak najbardziej RP.
za takie odzywki dałbym Ci jeszcze więcej.
Jeżeli się nie mylę większość tej kary dostałeś za utrudniane zatrzymania.

papi

Stary wyjadacz
Jeżeli piszesz na czacie zamiast się odzywać to w tym przypadku czat jest rp ;)
DOMkamilo mógłby dać ci jaila nawet na 23400 sekund jeżeliby tego chciał (nie chce mi się szukać więcej podpunktów ale raczej coś by się jeszcze znalazło), jedyną osobą, która mogłaby dostać bana to ty za brak odgrywania rp :)
§1

Kto zakłóca spokój lub/i porządek w regionie podlega karze mandatu od 100$ do 500$ w zależności od popełnionego czynu.

Ma to zastosowanie do wszelkich zachowań wykraczających poza normy społeczne typu skakanie, krzyczenie, wyzywanie, demolowanie, bierne lub czynne utrudnianie czynności wykonywanych przez innych mieszkańców, śmiecenie, hałasowanie etc. etc. lub karze więzienia od 10 do 30 minut.
Oplułeś funkcjonariusza = 30 minut
§4

Stawianie oporu oraz utrudnianie wykonywania czynności przez funkcjonariuszy podlega karze mandatu od 1000$ do 3000$ lub więzieniu od 30 min do 2h.
Opór pod postacią pisania, że nic nie zapłacisz = 2h

§2a
§2c

Wszelkie przestępstwa z paragrafów 2, 2a, 2b, dopuszczone na funkcjonariuszu są odpowiednio dwukrotnie wyższe.
Jeśli zachodzi tu dodatkowo grożenie, zastraszanie, wymuszenie, kradzież, niszczenie mienia itd. osoba dopuszczająca się czynu zabronionego podlega karze mandatu od 500$ do 2000$, utracie skradzionych przedmiotów lub/i pojazdów, odszkodowaniu na rzecz osoby poszkodowanej lub na rzecz naprawy mienia lub pozbawieniu wolności od 30 min do 2h.
Kolejne 4 godzinki za groźby "bo cie jebne"

Edit: Kolejne 2 godziny za próbę sprzedaży samochodu bez licencji wiec wychodzi już 8,5h

Edit 2: Dodałbym tu jeszcze 1h za małą próbę ucieczki (1:35 - 1:40) - 9,5h

Śmieszą mnie już te skargi horse'a więc musiałem się wypowiedzieć, dziękuję.

Ostatnia edycja:

fmcio

Stary wyjadacz
No jedyne co to komunikowales sie czatem z domkamilo ale nie wspominales mu ze masz komis samochodowy wiec on nie mial prawa cie aresztowac a tymbardziej tepac do jaila.
EWIDENTNY DEGRAD.
co jest z Tobą nie tak, pod skarga na graczy zawsze piszesz jakieś kary wyjęte z dupy typu 60 dni za napad , a w skardze na policjanta DEGRAD JAK NIC DEGRAD!!!

Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry