Skarga Na janek kowalski

Status
Zamknięty.

BlaXu

Dobrze znany
Witam, cała akcja rozgrywała się ok. godziny 18:00 dnia 2 grudnia 2018 r.
Więc tak, zarabiałem sobie spokojnie na kopalni jak widać na filmiku.
po jakimś czasie podszedł do mnie janek kowalski ( https://steamcommunity.com/id/jakubjedrusik/ ) razem ze swoim kolegą August Grant ( https://steamcommunity.com/profiles/76561198873709495 ) i mieli do mnie problem że kradnę im metal scrapy (jak widać wcześniej na filmiku nic nie kradłem), odpowiedziałem że nic nie kradłem (sorry, nawet nie zauważyłem że miałem wyciszony mikrofon) ale to jest najmniej ważne ponieważ zostałem zabity na zielonej strefie, panowie nie powiedzieli nawet że jest to napad, i nie mieli na sobie żadnych masek. z droższych rzeczy które straciłem to był młot pneumatyczny warty 3000.

FILM:
PS:coś spierniczyło mi się z jakością filmu więc dorzucam screeny, jeśli będzie taka potrzeba to spróbuje naprawić ten błąd.
Zabójca:
pomocnik zabójcy:
sekunda przed smiecią:
śmierć:

Zero Skila

Stary wyjadacz
no to tak oczywiście PERM ON SITE i chciałbym ci powiedzieć że na zielonej strefie można zabijać (jak np ktoś ci ukradnie metal i nie chce oddać , walnie i nie chce uleczyć , postrzeli , itp) ale nie można napadać
Edit : nwm po co dajesz link do profilu kolegi Janka bo on nic nie zrobił na bana zasłużył Kowalski

no to tak oczywiście PERM ON SITE i chciałbym ci powiedzieć że na zielonej strefie można zabijać (jak np ktoś ci ukradnie metal i nie chce oddać , walnie i nie chce uleczyć , postrzeli , itp) ale nie można napadać
Edit : nwm po co dajesz link do profilu kolegi Janka bo on nic nie zrobił na bana zasłużył Kowalski
Pomógł w zabójstwie tu zastosowałbym już jakąś karę IC w stylu więzienie.

BlaXu

Dobrze znany
Lepiej napisać więcej niż za mało :D

Status
Zamknięty.
Do góry