Skarga na KDT

Z3er:ki

Stary wyjadacz
Nick oskarżającego: Andrzej Bazes
Nick oskarżonego policjanta: KDT
Powód napisania skargi: Wreck domu za złą zabudowe. 3 dni temu majo oscamowal nas na domy, zostały jedynie licencje bo były na innej grupie, wtedy tez policja postawiła nam tabliczke, "do zabudowy 24h" 02.05, wszystko zabudowalismy było spoko, nikt nie miał problemu, dzisiaj w nocy znikneły mi szyby, bo były na grupie z którą wcześniej grałem i nie logowałem się na niej przez 3 dni, Hyaki gdy to zobaczył ok. godz 14 ( mnie wtedy nie było ) postawił w oknach sandbagi, zeby nikt do środka nie wszedł, wracam do domu odpalam kompa, poszedłem porobić beczki, podchodze do mojego domu i nie moge wejść, kdt go usunął za "złą zabudowe" gdzie ja o tej zabudowie "złej zabudowie" nie miałem pojęcia bo była jedynie tabliczka o tym żeby ten dom zabudować z przed 3 dni, kdt tłumaczy się tym, ze my powinnismy wiedzieć o tym, i ze mógł usunąć ten dom, bo tabliczka miała już 3 dni
Dowody rzeczowe [screeny, filmiki]:
Post automatically merged:

Chce odzyskać dom + zawartość czyli 2 duze lockery 8 małych oraz, ich zawartość czyli składniki na alkochole, jackhammer, piła, i to co kdt zebrał, bądź 150k rekompensaty
za 1. strate bardzo dobrego domu
za 2. wszytsko co się w nim znajdowało
za 3. to co zanajdowało się w lockerach a po przerobieniu na alko było by tam ze 25-30k

Nick oskarżającego: Andrzej Bazes
Nick oskarżonego policjanta: KDT
Powód napisania skargi: Wreck domu za złą zabudowe. 3 dni temu majo oscamowal nas na domy, zostały jedynie licencje bo były na innej grupie, wtedy tez policja postawiła nam tabliczke, "do zabudowy 24h" 02.05, wszystko zabudowalismy było spoko, nikt nie miał problemu, dzisiaj w nocy znikneły mi szyby, bo były na grupie z którą wcześniej grałem i nie logowałem się na niej przez 3 dni, Hyaki gdy to zobaczył ok. godz 14 ( mnie wtedy nie było ) postawił w oknach sandbagi, zeby nikt do środka nie wszedł, wracam do domu odpalam kompa, poszedłem porobić beczki, podchodze do mojego domu i nie moge wejść, kdt go usunął za "złą zabudowe" gdzie ja o tej zabudowie "złej zabudowie" nie miałem pojęcia bo była jedynie tabliczka o tym żeby ten dom zabudować z przed 3 dni, kdt tłumaczy się tym, ze my powinnismy wiedzieć o tym, i ze mógł usunąć ten dom, bo tabliczka miała już 3 dni
Dowody rzeczowe [screeny, filmiki]:

Chce odzyskać dom + zawartość czyli 2 duze lockery 8 małych oraz, ich zawartość czyli składniki na alkochole, jackhammer, piła, i to co kdt zebrał, bądź 150k rekompensaty
za 1. strate bardzo dobrego domu
za 2. wszytsko co się w nim znajdowało
za 3. to co zanajdowało się w lockerach a po przerobieniu na alko było by tam ze 25-30k
Nie ma zbytnio jak zweryfikować tej twojej bajki.
Tabliczkę miałeś postawioną, jeżeli poinformował byś policję że dom zabudowales to jeszcze byś miał te domy (postawili by nowa tabliczke)
Jak dla mnie skarga bez podstaw.

Edit: zauważyłem że jesteś dobry w pisaniu takich bezpodstawnych skarg.
Masz talent!

Stary wyjadacz
Dokładam kolejną rzecz, bo nie wiem co w nocy robił kdt ale wiem że nie mam 2 drzwi w domu i "na planterze była koka" tyle ze dom ma wszystkie białe szyby a raid alertow nie ma
O właśnie znalazłem kolejną rzecz, którą usunął kdt
Ten dom został rozebrany, przez właściciela ale stała tam tabliczka ze do usunięcia, więc zeby mi go nikt nie usunął to postawiłem licencje w nocy bo nie miałem duzo czasu, i nie czekałem juz na policje, jednak jak widać KDT bez sprawdzania co i jak biega i wreckuje wszystko co popadnie bo dostał nową funkcje

KoonDrakTi

Stary wyjadacz
Policja RP
Policja RP - Szef
kok2.png

Domek na drugim ss był wcześniej źle zabudowany, bo nie miał 2 drzwi więc go usunąłem, a tabliczkę o złej zabudowie zabrałem więc nie wiem w czym problem. A tutaj masz logi, że jedyne co ci zniszczyłem w tym domu na lotnisku to koke i plantera, bo nie potrzebuje c4 żeby wejść ci do domu. Może ktoś od ciebie zdjął ci drzwi, nie wiem.
Już totalnie nie chce mi się tobie odpisywać, tłumaczyć bo ty wszędzie widzisz spisek.

Stary wyjadacz
Zobacz załącznik 2901
Domek na drugim ss był wcześniej źle zabudowany, bo nie miał 2 drzwi więc go usunąłem, a tabliczkę o złej zabudowie zabrałem więc nie wiem w czym problem. A tutaj masz logi, że jedyne co ci zniszczyłem w tym domu na lotnisku to koke i plantera, bo nie potrzebuje c4 żeby wejść ci do domu. Może ktoś od ciebie zdjął ci drzwi, nie wiem.
Już totalnie nie chce mi się tobie odpisywać, tłumaczyć bo ty wszędzie widzisz spisek.
Na 2 screanie ok godziny 21-22 postawiłem dopiero deeda więc nie wiem i była tam tabliczka, więc nie mam pojęcia jakim cude do 9 rano zdążyły minąć 24h

Edit: do 1:00

Ostatnia edycja:

Lea Cortez

Stary wyjadacz
Zobacz załącznik 2901
Co sie będziesz z nim droczył. Wie że źle zrobił i to tylko i wyłącznie jego wina.

Z3erki loda loda.

Do góry