Skarga na Mejdiego

Lea Cortez

Stary wyjadacz
Nawet jakby kogoś wyzwał ooc to co to ma do tego że napisze ktoś coś na IC? To dwa inne światy a mejdi za to banuje xD. Jeżeli mute ma być na IC i OOC to zróbcie to skryptowo albo napiszcie punkt w regulaminie a nie z dupy mejdi wymyśli sobie coś na poczekaniu i ktoś dostaje za to bana.

funnypl3

Stary wyjadacz
Te zdjęcia są z dzisiaj xD
odniosłem się do tego :)
nie oszukujmy sie na kazdego cos znajdziesz
Post automatically merged:

Moge wrzucić nawet z przed 3 dni i powiedziec że za to muta dostał.
Ale wrzuciłem specjalnie świeżynki bo długo nie było trzeba szukać.
tak tyle ze właśnie sam przyznałeś że zmutowałeś mnie i jego pod wpływem emocji i musisz szukać czegoś aby się wybronić no mejdi i to jest twój problem...

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Policja RP - Szef
odniosłem się do tego :)

Post automatically merged:

tak tyle ze właśnie sam przyznałeś że zmutowałeś mnie i jego pod wpływem emocji i musisz szukać czegoś aby się wybronić no mejdi i to jest twój problem...
Ty z twoim kolega izakiem jesteście dwoma największymi dzieciakami na serwerze. Czepiacie się każdego kogo się da jak dwa trolle.
Jak mnie nie ma to prujecie dupe do @Lea Cortez. A w skrócie od jego grupy i policji w 90% dostajecie po dupie. No chyba że czaicie się cały dzień aż Bulwian zostanie sam to wtedy wyjedziecie jakimś autem z domu.
Czepiasz się do każdego a twój kolega nawet nie wie co to znaczy Vdm zacytuję go "vehicle murder" xddd.
Ty wróciłeś ledwo co z perma za bugowanie pojazdów. Jeśli piszesz jakiś bełkot to chociaż zacznij stawiać kropki. Bo nie wiadomo czy ty beatboxujesz czy coś próbujesz nieudolnie napisać. Podobają mi się twoje posty w których próbujesz byc mądry ale słownik weryfikuje szybko takich ludzi.

funnypl3

Stary wyjadacz
Ty z twoim kolega izakiem jesteście dwoma największymi dzieciakami na serwerze. Czepiacie się każdego kogo się da jak dwa trolle.
Jak mnie nie ma to prujecie dupe do @Lea Cortez. A w skrócie od jego grupy i policji w 90% dostajecie po dupie. No chyba że czaicie się cały dzień aż Bulwian zostanie sam to wtedy wyjedziecie jakimś autem z domu.
Czepiasz się do każdego a twój kolega nawet nie wie co to znaczy Vdm zacytuję go "vehicle murder" xddd.
Ty wróciłeś ledwo co z perma za bugowanie pojazdów. Jeśli piszesz jakiś bełkot to chociaż zacznij stawiać kropki. Bo nie wiadomo czy ty beatboxujesz czy coś próbujesz nieudolnie napisać. Podobają mi się twoje posty w których próbujesz byc mądry ale słownik weryfikuje szybko takich ludzi.
nie jestem mądry to każdy wie i nigdzie tego nie napisałem co do reszty ja moge tak być postrzegany mi to nie przeszkadza ponieważ zbieramy pojazdy i tyle nie mamy konieczności jechać nimi skoro mamy słabsze i czekamy jak jest okazja to sie z niej korzysta, i co będziesz teraz pisać o tym że miałem bana za te bugowanie co to ma do rzeczy ty nawet nie umiesz przyznać że raz się pomyliłeś/poniosło cię i dlatego jesteś tak bardzo znienawidzony bo nawet w głupim temacie gdzie chodzi o pierdołę nie umiesz napisać sry rozumiesz? czy mam ci to wytłumaczyć, pisze tak jak mi wygodnie i tyle przynajmniej nie jestem takim przegrywam jak ty ze nie umiem się przyznać że się pomyliłem/zrobiłem coś źle :) a ty pełniąc funkcje administracyjne powinieneś umieć to zrobić a jak widać nie umiesz dlatego MOIM zdaniem nie nadajesz sie na admina.

xikserg

Dobrze znany
ej nie moge xD mejdi szuka specjalnie wiadomosci zeby zmutowac
nie wiesz w jakim kontekscie byly pisane wiec sie nie wypowiadaj
a ja dam tutaj pare ss ;)

Joszko

Stary wyjadacz
Medyk RP

xikserg

Dobrze znany
Mejdi ty sie lepiej nie wypowiadaj, ze mamy bez sensowne argumenty bo sam nie potrafisz regulaminu zaktualizowac i wymyslasz na poczekaniu argumenty
Przykład?
Antyrajd

Do góry