Skrzynki p2w

kombacior981995

Stary wyjadacz
Witam wychodzę z propozycją zróżnicowania itemkow z zielonych skrzynek p2w aby co jakiś czas było co innego do wygrania daje propozycję bo posiadam dużo sianka na koncie i nie mam na co ich wydawać p2w winn ponad życie :hearteyes::hearteyes::hearteyes:

kombacior981995

Stary wyjadacz
Myślałem na tym cały wieczór i trudno mi wymienić jakieś senswone przedmioty tam pasujące, myślę że powinny być jakieś bronie a nie tylko ciuchy także sądzę że najsłabsza bronia do wygrania powinna być cobra średnim Vector dobrym zubek i wymyśleć jakiś super rare Item jak kosa w CS nie wiem jakiś grizzly czy honeybadger

antidid

Stary wyjadacz
pamiętam że była kiedyś propozycja skrzynki z autami, ze skrzynki dostawało by się taki kupon powiem idziesz do npc i wymieniasz kupon na auto. skrzynka by trochę kosztowała i mogły by się trafić jakieś super auta albo toiler lub makeshifta

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Policja RP - Szef
Myślałem na tym cały wieczór i trudno mi wymienić jakieś senswone przedmioty tam pasujące, myślę że powinny być jakieś bronie a nie tylko ciuchy także sądzę że najsłabsza bronia do wygrania powinna być cobra średnim Vector dobrym zubek i wymyśleć jakiś super rare Item jak kosa w CS nie wiem jakiś grizzly czy honeybadger
Nie wiem czy to git pomysł.
Ale jeśli tak to taki klucz powinien kosztować 10 zł. I nie powinno być tam żadnej broni która może rajdowac.
Dlaczego 10 zł? Bo plecaki z elver i tak już trochę zjebały.
Nie może się bardziej opłacać kupować skrzynki i sprzedawać ja za monety w grze i zarabiać na tym więcej niż na kupnie samych monet. To chyba powinno być zrozumiałe dla każdego stąd dałem cenę 10 zł za klucz.
Post automatically merged:

Chodzi mi nie o sprzedaż skrzynki tylko jej zawartość wiadomo że takiego vectora sprzedaż za więcej monet w grze niż kupiłbyś ich za 5 zl

Ostatnia edycja:

kombacior981995

Stary wyjadacz
Skrzynki powinny być skonstruowane w sposób taki aby móc wygrać i też przejebac ja mogę być za tym aby podnieść cene do 10 zł albo dodać jakas skrzynkę nawet Za 20 ale żeby było coś konkret do wygrania

Albo skrzynia z broni samymi za 30zl

Lea Cortez

Stary wyjadacz
Skrzynki powinny być skonstruowane w sposób taki aby móc wygrać i też przejebac ja mogę być za tym aby podnieść cene do 10 zł albo dodać jakas skrzynkę nawet Za 20 ale żeby było coś konkret do wygrania

Albo skrzynia z broni samymi za 30zl
Z broniami zbyt overpower. Chyba ze serio cena by byla większa i większe szanse na lepsze przedmioty.

SerkiDeserki

Administrator Serwera Survival
Może nowe skrzynie z gunami były by na czerwonej strefie do kupienia w darkweeb lub coś w tym stylu.

SerkiDeserki

Jak już to w kasynie. Przez to że na czerwonej strefie każdy by się kampił aż by Ci broń dobra ze skrzynki wydropiła i końcowo by ta osoba umarła z bronią w eq i jest spora szansa na stracenie wartościowego itemka w tym wypadku broni.
zielona strefa ale ukryta lokacja samego kupna takiej skrzyni była by fajna

kombacior981995

Stary wyjadacz
zielona strefa ale ukryta lokacja samego kupna takiej skrzyni była by fajna
10 godzin po ustaleniu lokacji 10 k za info xD
Z broniami zbyt overpower. Chyba ze serio cena by byla większa i większe szanse na lepsze przedmioty.
Czy ja wiem czy takie overpower dasz 20 zł za skrzynie i watpie żeby najwięksi survivalowcy się skusili zresztą można to też dobrze zabalansować aby można było wygrać ale i też przejebać 50/50

Do góry