Z ostatniej chwili

Zdzisław Boruch

Dobrze znany
Styczeń 7, 2018
20
5
38
19
Poland
Steam
76561198329618360
Uwaga !
A więc było to tak , zaczeło się od Mateusza chasającego po parku gdy naglę snalazł swoią ofiarę , był to Tobiasz S.
Następnego ranka tobiasz obudził się w dziwnym pomieszczeniu i był związany liną
po czym stwierdził że został rozdziewiczony przez pewną osobę. Policja stwierdziła że był to najprawdopodobniej Mateusz F lub Amadeusz B. Policja prowadzi śledztwo nad tym postępowaniem. Ale jest jedno ale , żaden z wyrzej wymienionych panów czyli Amadeusz B i Mateusz F nie posiadają członka.

Z ostatniej chwili,
Wiadomości donoszą iż znaleziono pewnego osobnika którego materiał genetyczny pasuję do tego co był na ciele Tobiasza. Jest to Oskar P który aktualnie jest ścigany na terenie całej Polski i Europy.
Polska policja donosi iż Amadeusz B nie dawno przeszedł operację kastracyjną dlatego jest z kreślony z listy. Natomiast Mateusz F miał wąsionę od narodzenia lecz zostaną ukarani za współudział z Oskarem P. Polska policja oferuję nagrodę 100 Minecraftów premium za znalezienie Oskara P i jego kompanów.

Z ostatniej chwili
Zostali znalezieni gwałciciele z Polski!.
Oskar P uważał się za Zdzisława Revenant
Mateusz F za Vetina Revenanta
Amadeusz B za KoonDarktiego Revenanta
Ukrywali się w niewielkiej miejscowości dokładnie w Nadzieji w opuszczonym sklepię na rogu.
Naszym zbawicielem wręcz wybawcą który znalazł tych bandziorów był M. Rutkowski były policjant brawa dla niego wygrał nagrodę w wysokości 100 Minecraftów premium nagroda została odebrana od szeryfa tutejszej policji Alexa Floya gratulację.
 
Ostatnia edycja: